Počasí
Harakiri kiteboarding Kiteboarding, snowkiting kurzy Prodej kite vybavení Půjčovna kite vybavení Kite bazar Kite Servis Obchodní podmínky FAQ Kontakt OBJEDNÁVKY KURZY
+420 776 807 518
OBJEDNÁVKY ZBOŽÍ
ČR: +420 607 726 551
SK: +421 904 983 142
Kiteboarding a snowkiting fórum Kite články Kiteboarding a snowkiting revíry Počasí Kite Fotky Kite Videa
Nastavit stránku jako domovskou
NOVINKY

Prodejci kite


Partneři


;
;
pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

HARAKIRI KITEBOARDING A SNOWKITING TEAM

snowkiting kiteboarding harakiri team

3. ročník extrémní snowkiting show TIME OUT SNOWKITING FEST´07 je už na spadnutí. Přípravy jsou v plném proudů a v‘echny síly celého Harakiri teamu jsou plně aktivovány tak, aby jste si tuto akci mohli řádně užít spolu s námi. Tady máte Harakiri snowkiting team. Přijeďte se s námi seznámit a užijte si parádně pohodový a extrémní snowkiting víkend! Čeká na vás exhibice Remi Meuma, snowkiting freestyle vicechampa i dal‘ích skvělých riderů, ceny pro každého v zabavných soutěžích za 100 000 Kč, discovery snowkiting kurz zdarma, 1. rychlostní závod Poháru České Republiky ve snowkitingu, ve‘keré teplé i studené občerstvení v TIME OUT music iglů a samozřejmě sobotní extrémní párty v Harakiri Snowkiting Centru v Odrách!

Pavel (SmoII) – Harakiri Snowkiting Centrum Větrný Jeníkov Chief, kiteboarding a snowkiting instruktor
Původně úspě‘ný absolvent na‘eho kiteboarding kurzu, který tomuto sportu propadl tak, že bez něj nemůže žít. Pavel jezdí už třetí sezónu a během této doby se na vodě a sněhu slu‘ně vypracoval. Díky svému pozitivnímu přístupu a schopnosti předat své dovednosti a zku‘enosti dal‘ím se hned zařadil do na‘eho skvělého teamu instruktorů a proto také letos pod svá křídla dostal velení na‘ich snowkiting kurzů v Harakiri Snowkiting Centru ve Větrném Jeníkově. Přes leto‘ní zimní sezónu hodlá skočit na sněhu handle pass - hlavně kvůli chicca, protože mu neodepře lásku ke sněhulákům :-)) )

kiteboarding snowkiting harakiri team

Míra – Naish, Nobile a Harakiri team rider
S kiteboardingem začal asi před třemi roky, kdy ho měl spí‘ jako doplněk k windsurfu. Časem ho ale úžasné možnosti kitu fakt dostaly. Míra má rád freestyle v‘eho druhu, mimo kite je‘tě drobet hrotí snb, ale jak říká, to co nabízí kite je prostě neuvěřitelné. Neustálý vývoj, nové triky, styly, je pořád co zkou‘et, co vymý‘let, okoukávat, blbnout... a Míra do toho jde naplno. Spolehnout se může na hračky od Naishe a od Nobile. A plány do budoucna? Hrotit, ‘típat, užívat rajding, jo a taky dodělat ‘kolu:-)

kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team

Petr T. - Flysurfer a Harakiri team rider, Harakiri landkiting a snowkitig insruktor, redaktor Harakiri webu
Petr je nad‘enec do v‘ech sportů, ve kterých hraje hlavní roli prkno bez ohledu na
živel, ve kterém se pohybuje. Více než 10 let zku‘eností na snowboardu a 6 let wakeboardu nyní úspě‘ně zůročuje s kitem Flysurfer Psycho3. V zimě vyhledává zasněžené pláně, pro pár zatáček v nedotčeném pra‘anu je ochoten udělat ledacos. A když zrovna není sníh i přez boule a modřiny preferuje kitegroundboarding. Teprve až nesnesitelná vedra v letních dnech ho dokáží přinutit popadnout kiteboard a skočit na vodu. Kromě kiteboardingu si ulítává i surfing ve vlnách....

snowkiting kiteboarding petr tahal snowkiting kiteboarding petr tahal snowkiting kiteboarding petr tahal

Dominik (Nick) - Naish a Harakiri team rider, Harakiri kiteboarding a snowkiting instruktor, redaktor Harakiri webu
Mladý ale zku‘ený! Je to skvělý kiter, který do kapsy strčí v‘echny náfuky. Mezi jeho nejoblíbeněj‘í triky patří unhooked trixs. Letos v zimě chce je‘tě dopilovat svůj handlepass. Dominik je taky jeden z nejlep‘ích instruktorů na‘ich snowkiting a kiteboarding kurzů, který v dotaznících pravidelně a zaslouženě získává nejvíce jedniček. Jeho kamarádský a pohodový ale zodpovědný přístup ke kurzantům při výuce vná‘í do na‘ich kurzů klid, pohodu a bezpečí. Nick taky nedá dopustit na svůj Naish Torch. Dal‘í na čem ujíždí je snowboard, in-line skates a squash. A co ženy, Nicku?

kiteboarding snowkiting harakiri dominik

Grby – Harakiri, Naish a Nobile team rider
Ano, ano dal‘í předělanej windsurfař. Jeho závislost na kitování trvá už 3. rok a jak to tak vypadá, bude trvat je‘tě dlouhá léta. Nicméně začátky byly skutečně perné, stálo ho to nejen mnoho trpělivost, ale také kalhoty a bundu. Ale trpělivost skutečně přinesla růže nebo spí‘e nového ridera do harakiri teamu. Jeho big love je kiteboarding zvlá‘tě v modrých vodách Rudého moře, ale spokojenej je v‘ude, kde fouká. Má rád freestyle, unhooked, kiteloops...... Rád si taky zajezdí na sněhu, ale jak sám říká, není to takovej mazec jako na vodě. Když zrovna nefouká, hraje na kytaru v kapele Who Killed Marilyn? Takže má za každých okolností pořád co dělat.

kiteboarding snowkiting harakiri harakiri kiteboarding snowkiting

David (Mytho) – Naish a Harakiri team rider, občasný helper
Jeden z na‘ich prvních kurzantů a stále se zlep‘ující kiter, který dává přednost wake stylu. Tak jej to chytlo, že už to bez kiteboardingu a snowkitingu nejde. David je nejen pravidelným účastníkem výjezdů Harakiri teamu k vodě, ale také nepostradatelným pomocníkem při organizování na‘ich úspě‘ných akcí jak na vodě tak i na sněhu. Přesto, jak sám říká, chce více jezdit a míň mluvit, což se mu prý nedaří. Jinak si je‘tě dává hokej.

Mike - Harakiri snowkiting a kiteboarding instruktor
Tento mlaďoch, nejmlad‘í člen Harakiri týmu, v kiteboardingu a snowkitingu je‘tě promluví! Na na‘em kiteboarding kurzu v Řecku mu stačilo pouhých 14 dní, aby se nejen rozjezdil, ale aby už ‘el i do prvních skoků. Hned od začátku bylo jasné, že je to talentovaný borec a Mike se ambicemi stát se Harakiri team riderem netají. Mike ale není jen schopný kiter, ale je taky přátelský a vstřícný a navíc schopný dále předávat své zku‘enosti i nad‘ení, což z něj dělá výborného instruktora na‘ich snowkiting a kiteboarding kurzů. Z dal‘ích zájmů dává přednost snowboardingu, kompu a grafice.

kiteboarding snowkiting harakiri team

Matej - Harakiri snowkiting instruktor
Matěj je kapitolka sama pro sebe, protože to je nejen oddaný kiter, ale taky velký velký bavič. S ním žádný Harakiri kiteboarding nebo snowkiting kurz nezůstane jenom u sportu. Ale je i výborný instruktor, který má velké zku‘enosti s výukou. Kite si dává dva roky, a proto se na řadu dostává ladění skoků a pořádných triků! Jak sám říká, baví ho lyže, hlavně freeraid (ski-instruktor), snowboard, in-line skating, motorky, bavit lidi, PC a v‘echno ostatní, kde je vidět, že by kápnul nějakej ten adrenalin. :o)

kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team

Honza - Harakiri snowkiting a kiteboarding instruktor
Mladý borec, který pře‘el, jak prohlásil, z nudné plachetnice na extrémní kiteboarding a snowkiting. V ježdění se pilně snaží vyrovnat nejlep‘ím Harakiri rajderům a Nickovi a Chiccovi už začíná ‘lapat pěkně na paty, protože si přičichl k wakestylu. Honza je příjemný a každému rád poradí. Můžete ho proto potkat jako instruktora na Harakiri snowkiting a kiteboarding kurzech. Ale není zdrženlivý ani co se proslulých Harakiri akciček týká. Tak holky, dorazte!

kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team

Kiki - Harakiri snowkiting instruktorka
Kiki stačil jediný snowkiting kurzík v zimě, jeden kiteboarding kurzík na Nojzíku a jeden na Lefkádě a už byla na světě dal‘í poblázněná kiterka. Jedna z mála z ženských v Harakiri snowkiting teamu, ale bude vám stačit jenom chvíle, abyste pochopili, že si své místo plně zaslouží. Kiki je velice pohodová stále usměvavá kiterka a skvělá instruktorka. Že chlapi? Kiki chce dát snowkitingu a kiteboardingu maximum svých sil, stále se zlep‘ovat, zmáknout ňáké ty triky, a jak říká, vymést pár Harakiri mejdanů. Ráda si taky vyčistí hlavu při jachtingu a freeridu na snowboardu. Seznamte se s Kiki...

kiteboarding snowkiting harakiri team kiki kiteboarding snowkiting harakiri team kiki kiteboarding snowkiting harakiri team kiki

Stanley - Harakiri snowkiting instruktor
Dal‘í kiteboarding a snowkiting nad‘enec, kterého to dostalo tak, že pro to
udělá cokoliv. Pár tréninků s Nickem na leti‘ti, dva pobyty s Harakiri
partou na Helu a na Lefkádě a je jasné, že má dobře na‘lápnuto, aby se v
blízké době zařadil k těm nejlep‘ím HRKR riders. Stanley je taky odpovědný
snowkiting instruktor, kterému není cizí ani pořádná noční zábava. Rád se
věnuje taky snowboardingu a lyžování.

kiteboarding snowkiting stanley harakiri team kiteboarding snowkiting stanley harakiri team kiteboarding snowkiting stanley harakiri team

Kry‘tof (Rubi) - Flysurfer a Harakiri team rider, Harakiri snowkiting instruktor
Rubi jezdí 5 let snowboarding a hrozně ho to baví, ale, jak sám říká, nedá se jezdit celý rok. Proto ho nadchly možnosti kiteboardingu, landkitingu, snowkitingu - voda, pole i sníh - tady v‘ude si to s kitem Flysurfer Pulse může maximálně užívat. Jeho snem je být kiter na Filipínách, kterej jen čeká až začne pořádně foukat... No, prostě to s kitem Rubiho baví a jde do toho maximálně naplno - ! Nutno dodat, že odhodlání, s jakým do v‘eho jde, z něj udělalo nejen skvělého snowkiting instruktora, ale brzy z něj udělá jednoho z nejlep‘ích českých riderů, morál na to má, problém mu nedělá ani 20m skok ze skály...

kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team kiteboarding snowkiting harakiri team

Pučik – Naish a Harakiri team rider, Harakiri slovak guy
přestávce, kdy ho odstavilo malé zranění, vrací na scénu a tahá do vody nové a nové "pacienty". Je to týpek, kterého baví ale i dal‘í sporty, které se nevyučují na ‘kolách. Mimo kiteboardingu se taky věnuje sjezdu a trialu na jednokolce. Vzhledem k svému trvalému bydli‘ti na Slovensku je významnou podporou Harakiri teamu pro tento malý ale hezký trh. Takže jestli jste taky ze Slovenska a chcete poradit ohledně kiteboarding a snowkiting kurzů, vybavení apod., neváhejte a vytočte pučika! Poradí vám.

Luká‘ – Harakiri snowkiting instruktor
Luká‘ je mladý blázen do hrozně moc věcí. Jedním z nich se stal i kiteboarding. Celkově k němu ho dotáhl jeho brácha Pavel před třemi roky.V‘e začalo na sněhu a postupně se to rozvíjelo až do dne‘ní podoby, kde jezdí na vodě i na sněhu. A vy ho můžete potkat na akcích od Harakiri a nebo na snowkiting kurzu na Větrném Jeníkově. V létě, když není někde u vody, tak ho nejvíc baví skateboarding a tuningové srazy. A nuda? Ta je jedině, když je sám... God with us everywhere!

snowkiting snowkiting snowkiting

Marcel – Harakiri reproman
Dal‘í nad‘ený kiter, který významnou mírou přispívá k úspěchu Harakiri teamu. Na na‘ich výletech k vodě a na sníh a na dal‘ích akcích se můžete potkat nejen s Marcelem, ale taky s jeho výtvory. Marcel např. dal do kupy potisk na‘eho teamového Harakiri vozu, zaji‘ťoval tisk různých plakátů a letáků a má na starost i dal‘í věci okolo reklamy a grafiky. Díky jeho pružnosti a cílevědomosti může Harakiri tým, co se reklamy týče, klidně spát, protože Marcel v‘e v pohodě zařídí.

Luděk – Harakiri grafik
Člověk, který stojí za vět‘inou grafických návrhů okolo Harakiri teamu je právě Luděk. Katalogy, inzeráty, plakáty, web bannery atd. atd. Ale není jenom výborný grafik, ale i nad‘ený kiter, který pracuje na svém zlep‘ování, co se kiteboardingu a snowkitingu týče. Na cem by chtěl letos máknot fuckt neví, ale z jiných sportů ho je‘tě berou windsurfing, snowboarding a akrobacie, uáááu!

Petr – Harakiri prodej, promo, management, Naish a Harakiri team rider, IKO Kiteboarding Level 1 certified instruktor

Petr to dává společně s Lenkou a ostatními v‘echno dohromady, aby měli zákazníci při nákupu kiteboarding a snowkiting vybavení z čeho vybírat, aby byl pokrok a spokojenost kurzantů maximální a dal‘í bla, bla. Petr je nejen jeden z prvních kiterů v Česku vůbec, ale také velký propagátor kiteboardingu a snowkitingu. Dopředu jej vede nejen touha být stále lep‘í a lep‘í v ježdění, ale také poskytovat lep‘í a ‘ir‘í služby okolo Harakiri. Letos chce být na sněhu a na vodě je‘tě více než kdy předtím a jít je‘tě více do kiteloopů, handlepasů a jiných wakestyle trixs a kravinek.

Lenka – Harakiri team riderka, management, accounting, instruktorka
Prozatím jediná teamová jezdkyně Harakiri, která to na vodě natírá i chlapům! Není to ale žádná frajerka, Lenka vždy s nad‘ením vyslechne va‘e potřeby ohledně pořízení kiteboarding nebo snowkiting vybavení nebo vám ledacos vysvětlí na na‘ich kurzech. Už hodně kiterů se přesvědčilo, že Lenka umí správně poradit a doporučit vhodné vybavení nebo bezpečně a rychle naučit. Spolu s Petrem a ostatními z teamu je elementem, který žene Harakiri team dopředu. Lenka ale umí i pěkně zapařit, jen když není na blízku Petr :-)

občasní Harakiri helpeři
Bára, Janča, Zuzka, Petr, Dan, Michi ale i Luká‘, Tomá‘ a Roman nám nejednou pomohli s organizací tak úspě‘ných kiteboarding a snowkiting akcí, jakými akce SNOWKITING FEST a NAISH TEST the BEST byly. Bez jejich pomoci by tyto akce tak úspě‘né nebyly. Ale pomáhají i jiní, jako třeba Ale‘, Mao a Roman, kteří patří také zaslouženě do na‘eho Harakiri teamu.

Pokud se i ty chce‘ přidat mezi team kiteboarding a snowkiting nad‘enců, neváhej a ozvi se nám!


Pokud chcete být neustále informování o kiteboardingu, zaregistrujte si naše stránky jako domovské. Pokud chcete sami přispět zajímavým příspěvkem, napište nám.

Poslat odkaz známému

Chcete-li odkaz na tuto zajímavou stránku poslat Vašemu známému emailem, vyplňte prosím následující údaje:
Váš email: Váš komentář: Email adresáta:
© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk