Počasí
Harakiri kiteboarding Kiteboarding, snowkiting kurzy Prodej kite vybavení Půjčovna kite vybavení Kite bazar Kite Servis Obchodní podmínky FAQ Kontakt OBJEDNÁVKY KURZY
+420 776 807 518
OBJEDNÁVKY ZBOŽÍ
ČR: +420 607 726 551
SK: +421 904 983 142
Kiteboarding a snowkiting fórum Kite články Kiteboarding a snowkiting revíry Počasí Kite Fotky Kite Videa
Nastavit stránku jako domovskou
NOVINKY

Prodejci kite


Partneři


;
;
pravé logo

Proč MY?

nejlepší možné ceny
nejvíce informací a zkušeností
záruka vrácení peněz
protiúčet
slevy, slevy, slevy
kiteboarding a snowkiting kurz zdarma

Newsletter

Váš email:

Aktuálně

21.5.2009 - Nový web: KITEBOARDING.CZ
Byl spuštěn nový portál KITEBOARDING.CZ!! Tyto stránky nadále slouží pouze jako ARCHIV!!... více>>>

Žhavá nabídka

Leti‘tě ve Frýdlantu nad Ostravicí

Leti‘tě ve Frýdlantu nad Ostravicí je dal‘ím ideální místem pro snowkiting. Povětrnostní a reliéfové podmínky činí z tohoto místa zatím jedno z nejlep‘ích míst, kde se člověk fakt vyřádí a to nejen s kitem. V období, kdy už dávno v oblastech okolo Brna, Olomouce nebo Ostravy není po sněhu ani památky, na tomto místě se sníh drží a to v dostatečné vrstvě.
Jde v podstatě o zatravněné leti‘tě ve vý‘ce cca 400 m.n.m. délkou 2,5 km a ‘íří 1 km, na které vane převážně vítr jižních směrů. Ten vzhledem k proudění od hor bývá poměrně silný a taky poryvový. Severozápadní vítr má lep‘í kvalitu, ale nebývá tak silný jako zmíněný jižák.
Se snowkiterem může na Frýdlantské leti‘tě přijet doslova celá rodina, která se zde opravdu nebude nudit. Dají se totiž např. podniknout pě‘í túry na nedalekou Lysou horu či jinam do překrásného okolí. A nebo pozorovat svého manžela, syna, (popř. manželku), jak zde zdokonaluje své schopnosti a triky ve snowkitingu. Já osobně jsem si zde zalítal víc než dost dobře.
Frýdlant nad Ostravicí se nachází v severozápadní části Beskyd nedaleko Frýdku Místku. Z tohoto města se také dostanete rychle do Frýdlantu po čtyřproudové silnici. Ve Frýdlantu se dáte směrem na Malenovice a po přejezdu mostu, anebo lépe řečeno můstku, se za ním dáte hned doleva. Odbočku ukazuje směrová ‘ipka "leti‘tě". Leti‘tě je od odbočky do kopce a do leva podle směrovky vzdálené zhruba 3km. U leti‘tě se dá komfortně zaparkovat. Už teď se můžeme tě‘it na dobu až bude snowkiting na tomto leti‘ti pravidelně provozovat kiterů více. U leti‘tě je totiž malá hospůdka, kterou, jak prohlásil majitel, bude v případě zájmu možno využívat i v zimě.

Pokud chcete být neustále informování o kiteboardingu, zaregistrujte si naše stránky jako domovské. Pokud chcete sami přispět zajímavým příspěvkem, napište nám.

Poslat odkaz známému

Chcete-li odkaz na tuto zajímavou stránku poslat Vašemu známému emailem, vyplňte prosím následující údaje:
Váš email: Váš komentář: Email adresáta:
© 2oo3/2oo4 Harakiri Kiteboarding, tel. 776 807 518
Navštivte také: www.kite-kurzy.cz, www.kiteboarding.cz, www.kite-kurzy.sk